وکیل مهاجرتی خود باشید

راهنمای جامع مهاجرت به کانادا تهیه شده توسط یکی از برترین تیم های مهاجرتی کانادا

چرا دوره های آموزشی  ایمی‌کادمی ؟

language

دسترسی از همه جا

در ایمی کادمی شما اطمینان خواهید داشت که تمام موارد و مطالب آموزشی در هرکجا که باشید در اختیار شما خواهد بود و شما به پروفایت خود همیشه دسترسی دارید.

sync

قابلیت تمدید

اگر شما برای تکمیل فرآیند مهاجرتی خود به زمان بیشتری نیاز دارید می توانید دوره آموزشی خود را تمدید کنید و نیازی به آغاز یک دوره جدید نیست.

check

دسترسی کامل

در ایمی کادمی ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما در پنل کاربری خود به تمام مفاد و موارد درسی دسترسی خواهید داشت بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی.

موسسه آموزشی و تخصصی آنلاین مهاجرت به کانادا

ایمی کادمی یک موسسه آنلاین آموزش تخصصی مهاجرت به کانادا است که توسط متخصصان مجرب و کارآزموده طراحی شده است. این پکیج مشتمل بر دوره های جامع آموزشی و نیز راهنمای عملی و گام به گام برای انجام مراحل مختلف انواع برنامه های مهاجرتی می باشد.

تاکید اصلی بر جنبه های عملی برنامه های مهاجرتی است

در این دوره های جامع آموزشی تاکید اصلی بر جنبه های عملی برنامه های مهاجرتی مورد نظر می باشد. برای هر برنامه مهاجرتی ویدئو هایی به زبان ساده و قابل فهم برای همه اقشار تهیه شده است که با کمک آن می توانید مراحل مختلف کار هر پرونده را خودتان انجام دهید.

نمونه های عملی از پرونده های مشابه

در این دووره ها نمونه های عملی از پرونده های مشابه و فروض مختلف قابل تصور در هر نوع پرونده ارائه می شود. این دوره ها با توجه به تغییرات دائمی برنامه های مهاجرتی و دستور العمل های حقوقی مربوطه، قابلیت به روز رسانی مداوم را دارد.

آخرین دوره ها

ویزای توریستی کانادا

در این دوره تمام اطلاعات مورد نیاز برای اقدام جهت دریافت ویزای توریستی کانادا آورده شده است. اگر قصد دریافت ویزا به منظور دیدار اقوام و یا تفریح در کانادا را دارید به شما پیشنهاد می کنیم اطلاعات آورده شده در این دوره را مطالعه نمایید.

مهاجرت از روش اکسپرس انتری

دوره جامع مهاجرت به کانادا از روش اکسپرس انتری تمام موارد مورد نیاز شما را برای مهاجرت به کانادا از روش Canadian Expereinec Class و روش Skilled Worker در اختیارتان قرار خواهد داد.
این دوره به زبان انگلیسی است.

دوره جامع مدیریت پرونده

در این دوره تلاش می کنیم تا اطلاعات کاملی در خصوص مدیریت پرونده مهاجرتی به شما ارایه دهیم.
اگر ویزای شما مردود و یا قبول شده است و اگر نیاز دارید تا اطلاعات کاملی در خصوص پرونده و وکیل خود داشته باشید می توانید تمام اطلاعات مورد نظر را در این دوره بیابید.

سازمان مهاجرتی منصوری

سازمان مهاجرتی منصوری یکی از خوشنام ترین و مشهورترین سازمانهای مهاجرتی در کانادا می باشد. این سازمان که در قلب تجاری و اداری شهر ونکورر در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد، انواع خدمات مهاجرتی را ارائه می نماید. ما در اغلب روش ها و برنامه فعال هستیم. ما اطمینان داریم که می توانیم در پیچیده ترین مسائل مهاجرتی به نمایندگی از موکلین و نزد نهادها و مراجع قانونی مربوطه از جمله اداره مهاجرت و شهروندی کانادا و دیوان امور مهاجرتی کانادا، پلیس مرزبانی کانادا و سایر مراجع ذیصلاح، خدمات ارائه نماییم. خدمات ما از جمله شامل استیناف در امور مهاجرتی، رفع دستور بازداشت، روش بیزینس کوچک و بیزینس های بزرگ، برنامه های استانی مهاجرتی، اقامت موقت و اقامت دائم و سایر موارد می باشد.

دریافت اطلاعات بیشتر

هم اکنون آینده خود و خانواده خود را بسازید

اگر شما هم آماده قدم گذاشتن در راه مهاجرت و ساختن آینده ای روشن برای خود و خانواده خود هستید هم اکنون اقدام کنید.

هزاران پرونده موفق در انواع روش های مهاجرتی ضامن دریافت بالاترین سطح آموزشی است.

با دریافت دوره های آموزش جامه ایمی کدمی می توانید تمام مراحل مختلف مهاجرت به کانادا را بدون نیاز به وکیل و با اطمینان کامل انجام دهید.

فهرست