دوره جامع مدیریت پرونده

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. دوره جامع مدیریت پرونده

آیا پرونده درخواست مهاجرت یا ویزای موقت شما مردود شده است و تمایل دارید تا از دلایل تصمیم افسر پرونده مطلع گردید؟

آیا با وکیل یا مشاور مهاجرت قرارداد دارید، اما آنها به تماس‌های شما پاسخ نمی‌دهد و شما از وضعیت فعلی پرونده خود بی اطلاع هستید؟

آیا نگران این هستید که بدانید نماینده شما چه اطلاعات و یا اسناد و مدارکی را به جای شما به اداره مهاجرت کانادا ارائه کرده است؟

آیا از وضعیت کامل پرونده خود اطلاعات کامل ندارید و میل دارید تا تمام اطلاعات مربوط به پرونده خود را بدانید؟

آیا تمایل دارید تا وکیل و یا مشاور مهاجرت طرف قرارداد خود را عزل و یا ایشان را با وکیل یا مشاور مهاجرت دیگری جایگزین نمایید

آیا تمایل به برقراری ارتباط با اداره مهاجرت کانادا جهت بررسی مجدد پرونده مردودی خود با امید به قبولی همان پرونده دارید؟

آیا تمایل به گزارش کلاهبرداری یا فعالیت غیرمجاز در مورد درخواست خود از قبیل شکایت به یکی از کانون های وکلای استان، سازمان ناظر بر مشاورین مهاجرت کانادا،

اداره مهاجرت کانادا، اداره مرزبانی کانادا و یا پلیس فدرال کانادا از خارج از کانادا را دارید؟

جهت انجام موارد ذکر شده در بالا، اولین قدم، اخذ یک کپی از پرونده شما ، شامل کلیه اسناد و مدارک ارائه شده به اداره مهاجرت کانادا ، فرم ها  و هرگونه یادداشتی است که افسران اداره مهاجرت کانادا در پرونده شما که همان (GCMS) و یا (ATIP) که یک بستر آنلاین یکپارچه می باشد که دولت کانادا از آن برای ثبت تمام اطلاعات و اسناد شخص از کلیه برنامه‌ها و درخواست هایی که تاکنون متقاضی با اداره مهاجرت یا سازمان مرزبانی کانادا داشته است استفاده می کند. همچنین ، شما به کلیه مکاتبات ارسال و دریافت شده بین اداره مهاجرت و سفارت و همچنین مکاتبات ارسال و دریافت شده با شما یا نماینده شما نیاز دارید.

در بسیاری از موارد ، ما از موکلین خود می شنویم که آنها دقیقاً نمی دانند وکیل یا مشاور مهاجرت قبلی چه مدارکی و چگونه پرونده درخواست مهاجرتی آنها را به اداره مهاجرت ارسال نموده است. همچنین ، در خیلی از موارد ، موکلین از نماینده خود گله دارند که بسته درخواست کامل ارسال شده توسط ایشان به اداره مهاجرت کانادا را برای سوابق خود در اختیار آنها قرار نمی دهد. در برخی از اوقات ، موکلین مایلند با اداره مهاجرت تماس بگیرند و درمورد پرونده خود سؤال کنند ، اما آنها نمی دانند که چگونه بایستی این کار را انجام دهند.

همچنین در برخی موارد موکلین ما نمی دانند که آیا وکیل آنها خود را در پرونده به عنوان نماینده ایشان به اداره مهاجرت کانادا معرفی نموده است یا خیر.

دسترسی به پرونده شما از دو راه Access to Information Act و Access to Privacy Act امکان پذیر است.

اگر در خاک کانادا نیستید ، یک نماینده مجاز باید به نیابت از شما این درخواست را برای شما انجام دهد. پس از خرید این دوره شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار پایین عضویت خود را ارتقا داده، در آن زمان ما به عنوان نماینده شما عمل خواهیم کرد و تحت قانون دسترسی به اطلاعات، درخواست را انجام می دهیم و پس از دریافت پرونده ، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

همچنین سازمان ما با این کپی، از پرونده و اطلاعات خصوصی شما به صورت کاملا محرمانه برخورد نموده و این اطلاعات را اکیدا از دید افراد غیر صالح و غریبه محفوظ میدارد.

پس از دریافت پرونده خود ، باید بدانید که یادداشت های افسر و یادداشت های GCMS را چگونه بخوانید و یادداشت ها و کد های موجود در آن را درک کنید. به همین دلیل ، یک دوره یادگیری فراگیر را برای شما آماده  کرده ایم تا در خواندن و درک گزارش پرونده به شما کمک نماید.

علاوه بر این ، ممکن است بخواهید به دلایل مختلف از جمله لغو وکالت وکیل و مشاور مهاجرت قبلی خود، درخواست به روزرسانی در پرونده خود،  معرفی وکیل یا مشاور جدید و یا حتی معرفی خود به عنوان شخص مورد خطاب اداره مهاجرت کانادا (به جای وکیل یا مشاور مهاجرت)، درخواست بررسی مجدد پرونده مردود شده از سفارت یا اداره مهاجرت کانادا، اضافه کردن سند یا اطلاعات اضافی به پرونده ای که هم اکنون در حال انجام است و موارد دیگر با اداره مهاجرت تماس بگیرید.

برای آموزش این مهارتها ، ما مجموعه استثنایی از الگوهای مختلف مکاتبات را برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید از نمونه های مشابه با آن در برقراری ارتباط با سفارت یا اداره مهاجرت استفاده کنید.

در این دوره ، شما همچنین مهارت هایی را برای درک بهتر از آنچه وکیل یا مشاور مهاجرت شما در مورد وضعیت پرونده به شما می گوید ، کسب خواهید کرد.

لازم به ذکر است که در پایان این دوره به فارغ التحصیلان مدرک پایان دوره و یا همان سرتیفیکیت رسمی داده خواهد شد. بدیهی است دریافت این مدرک نه تنها نمایانگر دانش شما در دوره مربوطه خواهد بود بلکه مدرکی برای اعتبار بخشی به رزومه شما نیز می باشد.

موارد زیر در این دوره بررسی خواهند شد

ترجمه و درک یادداشت های افسران بررسی کننده پرونده

اطلاع یافتن از مراحل پیشرفت پرونده های مهاجرتی

اطلاع یافتن از وچجود یا عدم وجود وکیل/ مشاور مهاجرت در پرونده

توضیحات دلیل یا دلایل مردودی پرونده

ارائه اطلاعات غیر حقیقی به  اداره مهاجرت کانادا و ممنوع الورود شدن

محافظت از اطلاعات شخص ثالث توسط دولت

نحوه بررسی اسناد و مدارک، در بسته ارسال شده به اداره مهاجرت

انصراف از پرونده و جلوگیری از پیشرفت آن

عزل و یا تغییر وکیل/ مشاور مهاجرت

روش های تماس با اداره مهاجرت کانادا

ارسال درخواست تجدید نظر

ترجمه کد های موجود در ریز پرونده

نمونه های مختلف نامه نگاری به اداره مهاجرت و سفارت کانادا

سوالات پر تکرار و مطالب آموزشی دیگر

آیا می دانید در سال ۲۰۱۹ تعداد بیش از ۶۴۲ هزار دانشجو خارجی برای ادامه تحصیل به کانادا آمده اند؟
آیا می دانید یکی از بهترین راه های دریافت اقامت کانادا تحصیل در کانادا می باشد؟
آیا می دانید سازمان مهاجرت کانادا اعلام کرده است برای تحصیل در کانادا نیازی به وکیل ندارید؟

دوره جامع مدیریت پرونده

ویژه

دوره جامع مدیریت پرونده

۶ میلیون تومان

با تخفیف فقط

۲ میلیون تومان

 

دریافت سرتیفیکیت معتبر

نمونه فرم های تکمیل شده

ویدیو های آموزشی

راهنمای کامل

قابلیت به روز رسانی

آزمون نهایی

عضویت ۶ ماهه

فهرست