درباره ایمی‌کادمی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. درباره ایمی‌کادمی

ایمی‌کادمی

موسسه آموزشی و تخصصی آنلاین مهاجرت به کانادا

ایمی کادمی یک موسسه آموزشی و تخصصی آنلاین مهاجرت به کانادا است که توسط متخصصان مجرب و کارآزموده طراحی شده است. این پکیج مشتمل بر دوره های جامع آموزشی و نیز راهنمای عملی و گام به گام برای انجام مراحل مختلف انواع برنامه های مهاجرتی می باشد. در این دوره های جامع آموزشی تاکید اصلی بر جنبه های عملی برنامه های مهاجرتی مورد نظر می باشد. برای هر برنامه مهاجرتی ویدئو هایی به زبان ساده و قابل فهم برای همه اقشار تهیه شده است که با کمک آن می توانید مراحل مختلف کار هر پرونده را خودتان انجام دهید.

در این سایت تلاش داریم تا تمام اطلاعات لازم برای اقدام جهت روش های مختلف مهاجرتی کانادا را در اختیار شما قراردهیم. به امید روزی که هیچ متقاضی مهاجرت گرفتار شرکتهای مهاجرتی نابلد و غیر متعهد نشود و تمام شما عزیزان آگاهی لازم را برای دفاع از حقوق خود در مسائل مهاجرتی داشته باشید.

در بخش Courses می توانید توضیحات کاملی در خصوص دوره های جامع ما کسب کنید. امیدواریم تا بتوانم با ارایه دوره های جامع شما را در دست یابی به آینده ای روشن یاری رسانیم.

همچنین نمونه های زنده و عملی از پرونده های مشابه و فروض مختلف قابل تصور در هر نوع پرونده ارائه می شود. این دوره ها با توجه به تغییرات دائمی برنامه های مهاجرتی و دستور العمل های حقوقی مربوطه، قابلیت به روز رسانی مداوم را دارند.

این دوره ها به نحوی طراحی شده اند که حتی اگر شما با زبان فرانسه یا انگلیسی آشنایی کامل نداشته باشید بتوانید مراحل مختلف تکمیل فرم ها و روش های مهاجرتی خود را خودتان و بدون نیاز به وکیل انجام دهید.

تمامی موارد آموزشی و قوانین مهاجرتی کانادا زیر نظر مستقیم سازمان مهاجرتی منصوری است.

سازمان مهاجرتی منصوری یکی از خوشنام ترین و مشهورترین سازمانهای مهاجرتی در کانادا می باشد. این سازمان که در قلب تجاری و اداری شهر ونکورر در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد، انواع خدمات مهاجرتی را ارائه می نماید. ما در اغلب روش ها و برنامه  فعال هستیم.  ما اطمینان داریم که می توانیم در پیچیده ترین مسائل مهاجرتی به نمایندگی از موکلین و نزد نهادها و مراجع قانونی مربوطه از جمله اداره مهاجرت و شهروندی کانادا و دیوان امور مهاجرتی کانادا، پلیس مرزبانی کانادا و سایر مراجع ذیصلاح، خدمات ارائه نماییم. خدمات ما از جمله شامل استیناف در امور مهاجرتی، رفع دستور بازداشت، روش بیزینس کوچک و بیزینس های بزرگ، برنامه های استانی مهاجرتی، اقامت موقت و اقامت دائم و سایر موارد می باشد.

دارای پروانه P1 از کانون وکلای انتاریو با شماره P11325، دارای پروانه برای تنظیم شهادت نامه و قسم نامه از استان انتاریو و پروانه برای تنظیم شهادت نامه و قسم نامه در امور مهاجرتی از استان بریتیش کلمبیا، عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC با شماره پروانه R512494 و نیز عضو فعال و خوش سابقه  اتحادیه حرفه ای مشاورین  مهاجرت کانادا با شماره عضویت R15031 می باشد. همچنین این سازمان نماینده رسمی موسسات آموزشی مختلف و متعدد کانادایی از جمله مدارس ابتدایی، دبیرستان، کالج ها و آموزشگاه های زبان و نیز دانشگاه های برگزار کننده برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

 

ایمی کادمی با همکاری مستقیم سازمان مهاجرتی منصوری  می کوشد تا با ارائه خدمات به روز و کاملا حرفه ای و با آگاهی بخشی به همزبانان عزیز، گامی موثر در جهت یاری رساندن و آموزش شما در امور مهاجرتی بردارد و شما را در حفظ منافعتان از خطر افراد و شرکتهای مهاجرتی ناصالح و سودجو حمایت کند. فلسفه اصلی راه اندازی ایمی کادمی نه درآمد زایی بلکه آگاهی بخشی به جامعه فارسی زبانان در راستای قوانین مهاجرتی کانادا می باشد. توجه داشته باشید که در بیشتر روش های مهاجرتی شما با اشراف بر قوانین و آگاهی از روند کار اداره مهاجرت، می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه های نامتعارف یا بسیار سنگین به وکلا و مشاورین، پرونده های مهاجرتی خود را شروع نموده و به سلامت به اتمام برسانید. حتی در مواردی که شما برای پرونده مهاجرتی خود از خدمات یک وکیل یا مشاور استفاده می کنید، آگاهی و اشراف به قوانین و روند پرونده، به نظارت بهتر شما بر عملکرد وکیل تان کمک به سزایی خواهد نمود.

به امید روزی که هیچ متقاضی مهاجرت گرفتار شرکتهای مهاجرتی نابلد و غیر متعهد نشود و تمام شما عزیزان آگاهی لازم را برای دفاع از حقوق خود در مسائل مهاجرتی داشته باشید.

با ایمی‌کادمی در تماس باشین

فهرست